Etarget

Vytvořeno 04.10.2009 10:33:49 | Poslední změna 04.10.2009 10:59:49

ETARGET
Reklamní systém pro provozovatele webových stránek.
Etarget je předním dodavatelem PPC, tedy „pay-per-click" reklamy na českém, slovenském a maďarském trhu. Reklamy se na základě zvolených klíčových slov zobrazují na partnerských webových stránkách.
Mezi partnerské stránky může patřit každý provozovatel internetových stránek, kterému bude schválen registrační účet umožňující vydělávat v reklamním programu Etarget.

Na svých stránkách zobrazujete placené reklamy, které si u Etarget objednávají různé firmy, projekty a portály (inzerenti).
Platí vám 0,50kč - 3,50kč za každé kliknutí na reklamní text, umístěný na vaší webové stránce. Minimální stav konta určeného na vyplacení je 1000 Kč.

Etarget využívá pouze textové formy reklam a jedná so o kontextovou reklamu.
Podporuje velký výběr formátů od malých ikonek až po velké reklamní tabule.
Při vytváření nové reklamní podoby, se zadávají kličová slova odpovídající obsahu vašeho webu, aby systém zobrazoval pouze vhodné reklamy.

Reklamní odkazy Etarget nemohou být umístněné na freehostingových doménách třetího řádu (např. vas_nazev.wz.cz; ic.cz). Výjímku z tohoto pravidla uděluje v mimořádných případech zodpovědný account manager posouzením kvality stránky a vhodnosti pro síť Etarget.

Registrace - reklamní program ETARGET »
Pravidla systému »