Aukro

Vytvořeno 04.10.2009 10:03:40 | Poslední změna 04.10.2009 10:13:57

Aukro
Před zahájením registrace Vám doporučujeme přečíst níže uvedené informace.

Dokonalý aukční portál, nabízející jedinečný Partnerský program.
Získáváte 150 kč za každého nového uživatele, který se zaregistruje přes Váš odkaz. Navíc budete dostávat provizní odměnu 30 % z částky za jeho uhrazené poplatky aukra.
Provize se přičítají v partnerském systému, kde máte také kompletní přehled o statistikách.
Peníze se vyplácejí po dosažení minimální částky 1000 kč.

Pouze snadná a bezplatná registrace Vás dělí od neuvěřitelných výdělků na internetu.
Ještě před zahájením účasti v partnerském programu, se musíte zaregistrovat jako běžný uživatel Aukra. Poté se můžete zapojit do výdělečného programu a vydělávat snadno několik tisíc měsíčně.

Při registraci musíte zadat pravdivé osobní údaje (jméno, bydliště). Přijde Vám totiž na Vaší adresu (ZCELA ZDARMA - BEZPLATNĚ!) poštovní dopis s potvrzovacím kódem, který potřebujete pro aktivaci Vašeho Aukro účtu. Aktivační kód opíšete na webovou stránku Aukra a můžete se zapojit do partnerského programu.
Neni se čemu divit, že posílají aktivační kód papírovým dopisem. Ujistí se tak o účast opravdových zájemců jejich služeb. Aukro je rozsáhlý aukční internetový portál, kde se draží obrovské množství zboží vše možného sortimentu. Po registraci můžete také jednoduše prodávat i použité zboží a čekat na přihození co nejvyšší peněžní nabídky. Vynikající cesta on-line obchodování prakticky pro všechny! To je další důvod posílání aktivačního kódu poštou, jde o bezpečné a bezproblémové obchodování na internetu.

Nemusíte však nic prodávat ani kupovat. Stačí se pouze zapojit do partnerského programu a začít vydělávat.

Odměna: 150 kč za uživatele, zaregistrovaného přes Váš odkaz.
Provize: 30 % z částky poplatků za služby aukra
Výplatní minimum: 1000 kč
Registrace: