O co jde ?

Poradíme vám jak vydělávat peníze u PTC firem - klikaček
Takových firem je na internetu velké množství, ale skoro všechny podvodné, které platí málo nebo vůbec. Proto přinášíme pouze minimální výběr těch nejlepších, které pořád spolehlivě vyplácejí.
Klikačky jsou firmy, které platí za klikání na neškodné reklamní odkazy.
Minimální částka pro vyplacení se pohybuje už od dvou dolarů (2$). O výplatu si požádáte pouhým kliknutím na tlačítko "Cash Out" a některé firmy vás vyplatí do pár sekund!
U každé klikačky najdete návod na registraci a postup při vydělávání.

Tyto reklamy si u nich objednávají různí inzerenti, je to způsob reklamy a propagace jako každý jiný. Klikačky dostávají od inzerentů zaplaceno za zobrazování reklam a vás naoplátku platí za každé kliknutí.

Potřebný  internetový bankovní účet AlertPay zdarma
Registrace u všech klikaček vyžaduje založený bezplatný účet u AlertPay, kam vám budou jednotlivé klikačky posílat vydělané peníze. Účet u internetové banky si pořídíte jednoduchou, bezplatnou registrací se kterou vám pomůže náš podrobný návod.
Snadnou transakcí si můžete z AlertPay účtu posílat peníze přímo na normální - reálný bankovní účet. Každý takový převod stojí pouze 1$ a trvá 3-5 dnů.
Peníze na AlertPay účtu jsou také využitelné pro některé platby či nákupy na internetu.

Můžete vydělávat daleko více a ještě snadněji
Pouze u klikání na odkazy to nekončí.
Všechny klikačky nabízí skvělý provizní refferal systém.
Jedná se o vaše doporučené uživatele (refferály) za které dostáváte odměny. Klikačky nabízejí 2 způsoby jak je získáte. Buď se přes váš odkaz zaregistrují, nebo si je jednoduše koupíte z prvního naklikaného výdělku a investice se vám časem vrací a poté i násobí.

___________________________________________________________________